איך השיטה של דיקלה מור תורמת לך בתקופת ההריון?

כמישהי שמתאמנת מגיל מאוד צעיר במהלך ההריונות הרגשתי איך הגוף שלי מאט את הקצב שלו. הרגשתי שזה לא הגוף שלי, משהו קורה לו, הוא מכתיב עכשיו את הקצב, ואם לא התאמנתי בהריון כמה ימים, זה הספיק כדי לגרום לגוף שלי לאותת בכאבי גב, עייפות, זה אפילו הורגש במערכת המטבולית  שהאטה את הקצב שלה בימים שבהם לא התאמנתי.

החשיבות של פילאטיס במהלך ההיריון ואחרי הלידה היא קריטית, מאחר ובמהלך ההריון הגוף שלנו עובר שינויים פיזיולוגיים והורמונליים, הגב מתחיל לכאוב, שרירי רצפת האגן נחלשים, בריחת שתן, שיווי המשקל בירידה ועוד... לכן חשוב מאוד לחזק את הגוף במהלך ההריון ולא פחות אחרי הלידה.

בשיעורים שלנו יחד אנחנו נחזק את הבטן והגב, בהתאם לשינויים הפיזיולוגיים בהריון ואחרי לידה תוך כדי חיזוק רצפת האגן ובכלל נחטב את הגוף ונרגיע את הנשמה.

חשוב שתדעי שבשיטה שלי את מקבלת הרבה מעבר לרק הכנה ללידה או רק אימוני פילאטיס בזכות השיטה הזו את מגיעה ללידה חזקה מנטלית וגופנית. אנחנו נתרגל יחד תנועות, נשימות נכונות, הרפיה ומדיטציות לשחרור ורגיעה בשילוב מפגשי NLP לשחרור פחדים וחרדות לקראת הלידה

שיטה עוזרת לנשים שרוצות לשמור על גוף בריא וחזק במהלך ההריון ואחרי לידה בשילוב ייחודי של אימוני פילאטיס ו- NLP לשחרור פחדים וחרדות לקראת הלידה ומוכיחה את עצמה מעל ל 8 שנים.

השיטה המשלבת אימונים לחיזוק הגוף והיציבה ואימונים מנטליים הוכיחה את עצמה שוב ושוב לאורך השנים, מאות נשים נהנו מהחוויה של השיטה הזו והוכיחו לי שוב ושוב שהיא עובדת. השילוב בין הגוף לנפש הוא הכרחי להשגת התוצאה המקסימלית, במקרה שלנו להגיע מוכנות ללידה ככל שניתן גם בגוף וגם בנפש. ההתמדה שלך והליווי שלי לאורך כל תקופת ההריון הן קריטיות ככל שתתמידי יותר ככה תגיעי יותר מוכנה ללידה.

 

"כאמא ל 2 ילדים בריאים, את הלידה הראשונה ילדתי למרות האפידורל בתנועה עם חצי אגן, הלידה הראשונה התארכה כ 3 ימים, 58 שעות של צירים, הייתי 10 דקות לפני שהכניסו אותי לניתוח קיסרי, אם לא הייתי חזקה ומוכנה מנטלית הייתי נכנסת לקיסרי, אבל בזכות הכלים ב NLP ובזכות המדיטציות שהכנתי לעצמי בהריון ילדתי תינוק בתנועה בריא ושלם.

ללידה השנייה הגעתי עם הכנה מנטלית יותר עמוקה, התמדתי יותר בהקשבה למדיטציות ויישמתי עוד כלים מעולם ה NLP  כולל  כמובן אימוני פילאטיס ותנועה להכנת הגוף ללידה.

הצירים התחילו להופיע בשעה 18:00 בערב ובשעה 04:04 לפנות בוקר ילדתי תינוקת במשקל של 4.095 בלידה פעילה ללא אפידורל, ללא משככי כאבים, ללא זירוז או כל התערבות רפואית אחרת וללא קרעים!

אני יודעת שחשוב להגיע ללידה מוכנה גם נפשית וגם גופנית."

 

שיתוף חוויה רק מהקשבה למדיטציה של דיקלה

" היי, אנחנו לא מכירות אבל את הצלת אותי והחלטתי שאני חייבת לספר לך.
לפני 7 חודשים הגעתי לבית חולים, בשבוע 42 להריון, לביקורת. ובגלל שלא הייתה התקדמות החליטו לאשפז אותי ולהתחיל זירוזים.
עברתי שלושה ימים של סבל, עשו לי הכל, סטריפינג פעמיים, 12 שעות עם בלון, פרופס.. כלום לא עזר לא הייתה לי פתיחה. ביום השלישי הייתה התחלה של פתיחה והחליטו להעביר אותי לחדר לידה ושם לתת לי גם פיטוצין.
ברגע שנכנסתי לחדר לידה חיברו לי את האפידורל. משהו עם האפידורל השפיע עליי לא טוב, צרחתי מכאבים אז נתנו לי עוד מנה ועוד מנה ועוד.. הרדימו לי את כל הגוף. הייתי משותקת מכף רגל ועד ראש, אבל הצירים.. אותם זה לא הרדים. הגבירו את הפיטוצין כדי שמשהו יתקדם אבל כלום. אין התקדמות, אין פתיחה. אני משותקת ובוכה מכל ציר שמגיע, והם היו צפופים מאוד.

אחרי 12 שעות שאני בחדר לידה כבר היה חילוף משמרות של המיילדות, האחת מסבירה לשניה שאני שם כבר המון שעות, שבוע 42 וכלום לא

קורה. הן בודקות אותי שוב, אין התקדמות. אני בוכה בלי סוף, כבר עייפה, מותשת, שואלת את עצמי איך אני יכולה להמשיך עוד? כואב לי, אני מרותקת למיטה. קראתי למיילדת ואמרתי לה שאני רוצה קצת לנוח, אין לי כוחות יותר!


היא אמרה לי שהיא נותנת לי שעה, ביקשה מבעלי שישים לי מדיטציה והלכה.
בעלי היקר, פתח את היוטיוב והפעיל את המדיטציה הראשונה שקפצה לו. מה לו ולזה? הוא בנתיים הלך לישון ואני המשכתי לבכות מכאבים, בכלל לא הצלחתי להקשיב למדיטציה שהתנגנה לי ברקע.
ואז המדיטציה נגמרה, והתחילה אחת אחרת. שלך.


אני שוכבת במיטה, בוכה בהיסטריה, הגוף שלי כולו רועד, כנראה מהטראומה, ואחרי 10 דקות שהמדיטציה מתנגנת הצלחתי להקשיב.
ואני מקשיבה רק לך. מרוכזת ומהופנטת ממה שקורה שם. לאט לאט הרעידות של הגוף שלי נרגעו ואני כל כך מרוכזת במה שאת אומרת, שגם את הצירים לאט לאט הפסקתי להרגיש, ואני מתחילה לחזור אחרייך בקול- ("אני יודעת ללדת. הגוף שלי יודע ללדת".) חצי שעה של ריכוז מוחלט.
המיילדת חוזרת לחדר, באה לבדוק אותי שוב לראות מה קורה.


אני בוכה לה ואומרת לה שאני מצטערת שאני בוכה כל כך הרבה, היא עונה לי: "חמודה, את בלידה".
אמרתי לעצמי "איזו חמודה שהיא מבינה ומתחשבת.."
לא הספקתי לענות והיא אומרת לי "את בפתיחה 10! יאללה תראי לי איך את לוחצת!"

החצי שעה הזאת של המדיטציה הביאה אותי לפתיחה 10.
אחרי ששלושה ימים לא הצלחתי להתקדם, חצי שעה שהקשבתי לך, והתחלתי בלידה.
אחרי פחות מ10 דקות המלאך שלי היה בחוץ. בלי כאבים, בלי לחץ, הגוף שלי יצא מהסטרס והראה לי שהוא באמת יודע ללדת ..."

 

מה ההבדל בין השיטה של דיקלה מור לשאר קורסי הכנה ללידה האחרים?

עם השיטה הזו את מגיעה מוכנה פיזית ומנטלית ללידה

להבדיל מקורסי הכנה ללידה אחרים שמשכם בין 3-6 מפגשים אשר מתמקדים בחומר תיאורטי ורק בתנועתיות ונשימות בלידה, השיטה הזו משלבת את הפן הגופני והפן המנטלי לאורך כל תקופת ההריון שלך החל משבוע 13 ועד לצירים בזכות עובדה זו לגוף שלך יש זמן להטמיע את העבודה שעשית לאורך כל התקופה הזו, הדוף שלך הספיק להטמיע את הנשימות והתנועות והתודעה שלך הספיקה גם היא לעבור סוג של הטמעת סוגסטיות, שחרור פחדים וחרדות וחיזוק האמונה שאת מסוגלת ללדת. כך שלמעשה את מגיעה ללידה הוא יודע באופן טבעי לזוז ולנשום מבלי שתצטרכי להתאמץ לעשות את זה, דבר נוסף את מגיעה מוכנה נפשית ומנטלית.