מה זה NLP

NLP זוהי שיטה המאפשרת לנו בעזרת תהליכים מיוחדים לבצע שינוי מהותי באמונות שלנו, לשנות דפוסי חשיבה, לשחרר פחדים וחרדות, לתקן מערכות יחסים, לשחרר מתקיעויות בחיים ולכבוש יעדים

תהליכי NLP מאפשרים לנו לעשות כל שינוי שרק נרצה כי השיטה הזו בעצם אומרת שיש מנגנון פנימי השולט בכל ההתנהגויות שלנו גם הטובות וגם הפחות טובות. וכדי לשנות משהו בחיים שלנו אנחנו צריכים לעשות ולא רק לדעת שאנחנו צריכים לשנות, כי ידע לא עושה שינוי. זה שאני יודעת שאני צריכה להתאמן ולהכין את עצמי ללידה לא עושה שום שינוי. מה שיעשה את השינוי אלו הפעולות היום יומיות שלי התורמות לי לשינוי המצב ולהרגשה האישית שלי.

אם אני מרגישה תקועה בגלל פחד כלשהו זה משהו שקשור אליי שמייצר את המציאות הזו, לפי ה NLP אני לעולם אינני חסרת אונים כי יש בתוכי יכולות אינסופיות לשנות את המצב בעזרת הכלים הנכונים.

כל מה שיש לנו או אין לנו בחיים זה תוצאה של משהו  שקיים בתוכנו

אנחנו לעולם איננו חסרי אונים!

התהליכים ב NLP מתבצעים ברמת התת מודע ולא ברמת המודע

המודע- הוא למעשה כל מה שבהכרתנו ברגע זה, תכנון, ניתוח פעולות, פתרון בעיות ... והוא נחשב לחלק קטן מכלל המודעות של האדם ול"קצה הקרחון" שלו. ויש את החלק ה"סמוך למודע" שזה בעצם המקום בו אנחנו שומרים דברים לאח"כ, זיכרון שלנו שאנו לוא דווקא ניזכרים בו עכשיו, אבל כן ניזכר בו בעתיד, למשל, איך קראו למורה בכיתה א, או זיכרון מהעבר שכרגע אין לנו צורך בו, אבל הוא שמור בסמוך למודע.

הלא מודע- דמינו אותו כמרתף כולל בתוכו מושגים שכלל אינם עולים לתודעה בצורה מפורשת. זה יכול להגיע לפעמים בחלומות, או לפעמים כ "טעויות פרודיאניות".הלא מודע כולל בתוכו אמונות, רגשות, יצרים, תשוקות וכן תכנים לא נעימים אשר מפריעים לאדם בצורה לא מודעת לנהל את שגרת חייו. למשל אי הצלחה במערכת יחסים זוגית, תחושה שנמצאים באותו הלופ, תחושה של תקיעות, להימנע מלבצע פעולות בגלל חרדות או פחדים, או אמונו כלשהן. כמו שהלא מודע מפריע לנו להתקדם בחיים או לחיות חיים שלווים ונעימים הוא גם מאגר אינסופי ליצירתיות, השפעה חיוביות, עוצמות מטורפות ועם יכולות לחולל פתרונות בצורה בלתי מודעת.

 

מפגשי NLP לשינוי דפוסי אכילה/ מפגשי NLP לחיזוק הביטחון העצמי בהריון ואחרי הלידה/שחרור חרדות ופחדים לקראת הלידה/  מפגשי NLP לטיפול בזוגיות אחרי לידה

whatsapp.png